• Prezentiáda - vítězství našeho týmu

Hrdě oznamujeme, že náš Métisácký tým "Mítus" zastoupený slečnami Beatrice Maria Grosu, Bára Rohlenová a Anička Krsková z 8. třídy zvítězil v krajském kole základních škol Prezentiády a bude se tedy účastnit velkého Grandfinále! Vítězkám gratulujeme! Zde ještě oficiální článek. :-) Mítus nebo konspirační teorie? V Praze je o postupu rozhodnuto! - Prezentiáda (prezentiada.cz)

• Foto - Finanční gramotnost

Žáci II. stupně se zúčastnili programu finanční gramotnosti, aby obstáli ve složitém světě financí. :-) Finanční gramotnostProgram Finanční gramotnost pro II. stupeň

Zveme Vás na příměstský tábor Métis, tentokrát s názvem "Cesta Prahou"! Detailní informace ZDE

Zveme Vás na kroketový pobytový tábor Métis do Telče! Detailní informace naleznete ZDE.

• Hudební tábor

Zveme Vás na Hudební tábor:

• Zápis do 1. třídy 2023-24

Od 10.3. do 9.4. 2023 přijímáme přihlášky dětí do 1. třídy. Přihlášky zasílejte na veronika.patrasova@zsmetis.cz. Zápis do 1. třídy proběhne 11.a 12.4.2023 v čase 14:00 - 17:00 hodin. K zápisu se přihlašujte do 9.4.2023 na mail veronika.patrasova@zsmetis.cz. Je třeba napsat čas, kdy se k zápisu dostavíte ( nabízíme 14:00, 15:00, 16:00, 17:00 hodin). Pro děti budou připraveny aktivity. které souvisí s předškolní zralostí. Potřebné doklady k zápisu: Občanský průkaz Rodný list dítěte Povolení k pobytu (cizinci) u dítěte s uděleným odkladem z loňského roku - kopii Rozhodnutí o odkladu

• Den otevřených dveří

Zveme děti a jejich rodiče na Den otevřených dveří a „Školu nanečisto“. Kdy: 16.2. 2023, 13:00– 15:00 hodin Kde: v prostorách školy Pod Balkánem 599, Praha 9 Vaše dítě si může vyzkoušet zábavnou hodinu českého jazyka(cca 25 minut) a matematiky(cca 25 minut), posezení ve školní lavici, nakouknout do školní družiny :). O děti se budou starat naše paní učitelky. Rodičů se bude věnovat ředitelka školy, zodpoví otázky ohledně možnosti studia v Métis. Na tuto akci je třeba se přihlásit, počet míst je omezen. Od 8. do 13.2. 2023 se můžete hlásit na mail veronika.patrasova@zsmetis.cz. Můžete si vybrat z této časové nabídky: 13:00 hodin (10 míst) 14:00 hodin (10míst)

• Lyžařský výcvik 2023 - II. stupeň

Do školní webové galerie jsme přidali fotky z druhé poloviny týdne lyžařského výcviku z termínu 23.-27.1. 2023. Nutno dodat, že "lyžák" se letos vyvedl a nějak se nám ani nechtělo domů. Lyžařský výcvik - Svoboda nad Úpou - II. stupeň | zsmetis.cz Lyžařský výcvik 2023Lyžařský výcvik 2023 - II. stupeň

• Víkend plný zábavy - leden

Lednový Víkend plný zábavy se bude konat v termínu 20. - 21. ledna. Program se skládá z nočního hlídání a ze sobotního sportovního dopoledne..

• PF 2023

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a pohody do roku 2023!