Rozvrh hodin | zsmetis.cz 

Soukromá devítiletá

základní škola
se školkou

  • Výsledky zápisu do 1. třídy na školní rok 2024-25

    Dne 3. 4. a 4. 4. 2024 proběhl zápis k základnímu vzdělávání do 1. třídy Métis – základní školy na školní rok 2024 - 2025. Registrační čísla přijatých zájemců: 22, 1, 47, 32, 9, 4, 14, 54, 27, 7, 21, 31, 37, 17, 45, 38, 16, 11 Zákonní zástupci dětí přijatých k základnímu vzdělávání se po předchozí domluvě s ředitelkou školy dostaví k podpisu Smlouvy o studiu na základní škole. Smlouvu musí zákonný zástupce podepsat do 16. 4. 2024 a zaplatit první splátku školného do 22. 4. 2024. Pokud se zákonní zástupci dětí přijatých k základnímu vzdělávání nedostaví k podpisu smlouvy ve stanoveném termínu, budou na volné místo vylosováni dne 23. 4. 2024 náhradníci z řady nepřijatých zájemců..

  • Školní e-shop otevřen

    Od dnešního dne je opět otevřen školní eshop. https://www.kraloveskoly.cz/zsmetis/ Budeme rádi, pokud dětem zakoupíte nějakou položku z nabídky. Métisácké oblečení se nám hodí na naše společné aktivity (projektové dny, školy v přírodě, soutěže,..)

  • Příměstský tábor Métis

    I letos se bude konat příměstský tábor Métis. Bližsí info se dozvíte po kliknutí ZDE, nebo když kliknete na letáček níže.

Zobrazit starší novinky

Rozvrh hodin

Školní rok: 2023/2024

1. třída

Hodina 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Od - Do 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 12:10 - 12:55 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ
Harlasová
ČJ
Harlasová
M
Harlasová
EST
Šejnostová
AJ
Hábovčíková
     
Úterý S
Harlasová
S
Harlasová
ČS
Harlasová
ČJ
Harlasová
AJ
Harlasová

 
   
Středa ČJ
Harlasová
ČJ
Harlasová
M
Harlasová
AJ
Harlasová
S
Harlasová
     
Čtvrtek ČJ
Harlasová
M
Harlasová
AJ
Gacek
ČS
Harlasová

 
     
Pátek ČJ
Harlasová
M
Harlasová
AJ
Harlasová
EST
Harlasová
EST
Harlasová
     

Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

2. třída

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 12:10 - 12:55 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40
Pondělí   ČJ
Daňková
ČJ
Daňková
M
Daňková
AJ
Hábovčíková
S
Daňková
   
Úterý   S
Daňková
S
Daňková
ČJ
Daňková
ČS
Daňková
     
Středa   ČJ
Daňková
ČJ
Daňková
M
Daňková
EST
Šejnostová
AJ
Hábovčíková

 
 
Čtvrtek AJ
Gacek
AJ
Gacek
ČJ
Daňková
M
Daňková
EST
Daňková
EST
Daňková
   
Pátek   ČJ
Daňková
ČS
Daňková
M
Daňková
AJ
Hábovčíková
EST
Daňková
   

Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

3. třída

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 12:10 - 12:55 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40
Pondělí   ČJ
Šejnostová
ČJ
Šejnostová
M
Šejnostová
AJ
Svatoš
ČS
Šejnostová
   
Úterý AJ
Gacek
AJ
Gacek
ČJ
Šejnostová
M
Šejnostová
ČJ
Šejnostová
S
Daňková

 
 
Středa   S
Šejnostová
S
Šejnostová
ČJ
Šejnostová
AJ
Svatoš
M
Šejnostová
EST
Hábovčíková
 
Čtvrtek   ČJ
Šejnostová
ČJ
Šejnostová
M
Šejnostová
EST
Šejnostová
EST
Šejnostová

 
   
Pátek   ČJ
Šejnostová
ČS
Šejnostová
AJ
Svatoš
EST
Šejnostová
EST
Šejnostová
   

Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

4. třída

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 12:10 - 12:55 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40
Pondělí   ČJ
Křenková
ČJ
Křenková
M
Stankuš
ČS
Křenková
EST
Křenková
 
Úterý   ČJ
Křenková
ČS
Křenková
M
Stankuš
EST
Křenková
EST
Křenková
EST
Křenková
S
Sorudo
Středa   S
Křenková
S
Křenková
AJ
Hábovčíková
M
Stankuš
ČJ
Křenková

 

 
Čtvrtek AJ
Orsini
M
Stankuš
AJ
Gacek
ČJ
Křenková
ČJ
Křenková
EST
Hábovčíková

 
 
Pátek   ČJ
Křenková
M
Stankuš
AJ
Hábovčíková
ČS
Křenková
PC
Vrtný
   

Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

5. třída

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 12:10 - 12:55 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40
Pondělí   ČJ
Kozubková
ČJ
Kozubková
M
Kozubková
EST
Kozubková
EST
Kozubková
PC
Vrtný
 
Úterý AJ
Orsini
M
Kozubková
AJ
Gacek
ČJ
Kozubková
ČJ
Kozubková
ČS
Kozubková
S
Sorudo
 
Středa   ČJ
Kozubková
ČJ
Kozubková
M
Kozubková
EST
Hábovčíková
ČS
Kozubková

 
 
Čtvrtek   S
Kozubková
S
Kozubková
ČJ
Kozubková
M
Kozubková
AJ
Svatoš
EST
Kozubková

 
Pátek   AJ
Svatoš
ČJ
Kozubková
M
Kozubková
ČS
Kozubková
EST
Kozubková

 
 

Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

6. třída

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40
Pondělí   AJ
Svatoš
ČJ
Beyerová
EST
Fabiánová
EST
Fabiánová
M
Stankuš
PROJ
Beyerová
Úterý   ČJ
Beyerová
M
Stankuš

Patrasová
AJ
Orsini

Z
Holub

PC
Vrtný

 
Středa   F
Holub
ČJ
Beyerová
M
Stankuš
D
Vrtný
AJ
Svatoš
VO
Křenková

 
Čtvrtek
 
SZ
Křenková
SZ
Křenková

Patrasová
AJ
Orsini
D
Vrtný
EST/Logika
Svatoš
 
Pátek   M
Stankuš
EST
Hábovčíková
F
Holub
ČJ
Beyerová
Z
Holub
   

Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

7. třída

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40
Pondělí   D
Beyerová
M
Stankuš
ČJ
Kropáčková
F
Holub
EST
Fabiánová
EST
Fabiánová
 
Úterý
 
ČJ
Kropáčková

Patrasová
AJ
Orsini
M
Stankuš
PROJ
Beyerová
SZ
Holub
 
Středa   AJ
Svatoš
Z
Holub
ČJ
Kropáčková
ŠJ
Herdegenová
ŠJ
Herdegenová
PC
Vrtný
EST/Logika
Vrtný
Čtvrtek
 
AJ
Orsini
F
Holub
ČJ
Kropáčková
M
Stankuš
D
Beyerová
EST
Hábovčíková
 
Pátek   SZ
Beyerová
SZ
Beyerová

Patrasová
M
Stankuš
AJ
Svatoš
Z
Holub
 

Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

8. třída

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40
Pondělí M
Stankuš

Patrasová
ČJ
Kropáčková
Z
Holub
M
Stankuš
AJ
Svatoš
SZ
Holub

 
Úterý
Patrasová
M
Stankuš
AJ
Orsini
ČJ
Kropáčková
D
Vrtný
  ŠJ
Herdegenová
ŠJ
Herdegenová
Středa ČJ
Kropáčková
ČJ
Kropáčková
AJ
Svatoš
D
Vrtný
F
Holub
CH
Patrasová
PROJ
Holub
 
Čtvrtek Z
Holub
ČJ
Kropáčková
AJ
Orsini
M
Stankuš
F
Holub
  EST
Fabiánová
EST
Fabiánová
Pátek   SZ
Holub
SZ
Holub
M
Stankuš
CH
Patrasová
EST
Hábovčíková
PC
Vrtný
 

Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

9. třída

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40
Pondělí ČJ
Kropáčková
ČJ
Kropáčková
M
Vrtný
AJ
Svatoš
D
Vrtný
NJ
Beyerová
VO
Křenková
 
Úterý Z
Holub
AJ
Orsini
ČJ
Kropáčková
F
Holub
CH
Patrasová
  EST
Fabiánová
EST
Fabiánová
Středa M
Vrtný
M
Vrtný
ČJ
Kropáčková
AJ
Svatoš
CH
Patrasová
D
Vrtný

Patrasová
 
Čtvrtek
Patrasová
F
Holub
ČJ
Kropáčková
AJ
Orsini
M
Vrtný
  PROJ
Holub
PC
Vrtný
Pátek
 
SZ
Libichová
SZ
Libichová
M
Vrtný
Z
Holub
NJ
Bayerová
EST
Hábovčíková
 

Poslední změna: 01. 09. 2023
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.