Rozvrh hodin | zsmetis.cz 

Soukromá devítiletá

základní škola
se školkou

Články

  • 7. třída v Botanické zahradě

    Tentokrát se do Botanické zahrady Praha vydala 7. třída... Botanická zahrada - 7. třídaBotanická zahrada - 7. třída

  • 6. třída v Botanické zahradě

    6. třída se vydala koumat pod mikroskopem zajímavosti z Botanické zahrady. A to doslova. :) Botanická zahradaBotanická zahrada - 6. třida

  • Strašidelné odpoledne v družině

    V družině děti zažily jedno děsivé odpoledne... :-) Strašidelné odpoledne v družiněStrašidelné odpoledne v družině

Zobrazit starší novinky

Rozvrh hodin

Školní rok: 2022/2023

1. třída

Hodina 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Od - Do 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 12:10 - 12:55 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ
Daňková
ČJ
Daňková
M
Daňková
ČS
Daňková
AJ
Harlasová
     
Úterý S
Daňková
S
Daňková
AJ
Gacek
ČJ
Daňková
 
 
   
Středa ČJ
Daňková
ČJ
Daňková
M
Daňková
AJ
Hábovčíková
S
Daňková
     
Čtvrtek AJ
Gacek
EST
Šejnostová
ČJ
Daňková
M
Daňková
ČS
Daňková
     
Pátek ČJ
Daňková
M
Daňková
AJ
Hábovčíková
EST
Daňková
EST
Daňková
     

Poslední změna: 02.09.2022
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

2. třída

Hodina 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Od - Do 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 12:10 - 12:55 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ
Šejnostová
ČJ
Šejnostová
M
Šejnostová
AJ
Harlasová
S
Šejnostová
     
Úterý S
Šejnostová
S
Šejnostová
ČJ
Šejnostová
Aj
Gacek
AJ
Harlasová
     
Středa ČJ
Šejnostová
ČJ
Šejnostová
M
Šejnostová
ČS
Šejnostová
AJ
Harlasová

 
   
Čtvrtek ČJ
Šejnostová
AJ
Gacek
M
Šejnostová
EST
Šejnostová
EST
Šejnostová
     
Pátek ČJ
Šejnostová
ČS
Šejnostová
M
Šejnostová
EST
Šejnostová
EST
Šejnostová
     

Poslední změna: 10.10.2022
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

3. třída

Hodina 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Od - Do 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 12:10 - 12:55 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ
Samková
M
Samková
AJ
Hábovčíková
ČS
Samková
ČS
Samková
AJ
Harlasová
   
Úterý AJ
Gacek
ČJ
Samková
M
Samková
EST
Šejnostová
EST
Samková

 
   
Středa S
Samková
S
Samková
AJ
Hábovčíková
ČJ
Samková
ČJ
Samková
EST
Samková
   
Čtvrtek ČJ
Samková
M
Samková
AJ
Gacek
ČJ
Samková
S
Samková

 
   
Pátek ČJ
Samková
ČJ
Samková
M
Samková
EST
Samková
EST
Samková
     

Poslední změna: 02.09.2022
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

4. třída

Hodina 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Od - Do 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 12:10 - 12:55 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ
Kozubková
ČJ
Kozubková
M
Kozubková
EST
Kozubková
ČS
Kozubková
EST
Kozubková
   
Úterý ČJ
Kozubková
AJ
Gacek
M
Kozubková
EST
Kozubková
EST
Kozubková
AJ
Hábovčíková
S
Sorudo
 
Středa S
Kozubková
S
Kozubková
AJ
Ziková
M
Kozubková
ČJ
Kozubková

 

 
 
Čtvrtek ČJ
Kozubková
ČJ
Kozubková
M
Kozubková
ČS
Kozubková
EST
Hábovčíková

 
   
Pátek ČJ
Kozubková
M
Kozubková
ČS
Kozubková
AJ
Ziková
PC
Kozubková
     

Poslední změna: 10.10.2022
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

5. třída

Hodina 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Od - Do 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ
Křenková
ČJ
Křenková
M
Vrtný
EST
Křenková
EST
Křenková
PC
Vrtný
   
Úterý AJ
Ziková
ČJ
Křenková
ČJ
Křenková
M
Vrtný
ČS
Křenková
S
Sorudo
   
Středa ČJ
Křenková
ČJ
Křenková
M
Vrtný
ČS
Křenková
EST
Hábovčíková
AJ
 
   
Čtvrtek S
Křenková
S
Křenková
ČJ
Křenková
AJ
Gacek
M
Vrtný
EST
Křenková

 
 
Pátek AJ
Ziková
ČJ
Křenková
M
Vrtný
ČS
Křenková
EST
Křenková

 
   

Poslední změna: 02.09.2022
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

6. třída

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí   ČJ
Beyerová
M
Stankuš

Patrasová
D
Kroužil
F
Holub
PROJ
Křenková
EST/Logika
Furčáková, Fořtík
 
Úterý   AJ
Vallejo

Patrasová
ČJ
Beyerová
M
Stankuš

Z
Holub

PC
Vrtný

 
 
Středa   ČJ
Beyerová
AJ
Ziková
F
Holub
M
Stankuš
VO
Křenková
EST
Hábovčíková

 
 
Čtvrtek
 
SZ
Daňková
SZ
Daňková
AJ
Vallejo
Z
Holub
M
Stankuš
     
Pátek   ČJ
Beyerová
AJ
Ziková
EST
Furčáková
EST
Furčáková
D
Kroužil
     

Poslední změna: 10.10.2022
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

7. třída

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí   M
Stankuš
Z
Holub
ČJ
Kropáčková

Patrasová
ŠJ
Kroužil
SZ
Holub
EST/Logika
Furčáková, Fořtík
 
Úterý AJ
Vallejo
F
Holub
AJ
Ziková
ČJ
Kropáčková
EST
Hábovčíková
D
Vrtný

 
   
Středa   AJ
Ziková
Z
Holub
M
Stankuš
D
Vrtný
EST
Furčáková
EST
Furčáková

 

 
Čtvrtek
 
AJ
Vallejo
ČJ
Kropáčková
ČJ
Kropáčková
M
Stankuš
F
Holub
PROJ
Holub
   
Pátek   SZ
Holub
SZ
Holub
M
Stankuš
ŠJ
Kroužil

Patrasová
PC
Vrtný
   

Poslední změna: 10.10.2022
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

8. třída

Patrasová

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí M
Vrtný
M
Vrtný

Patrasová
NJ
Beyerová
ČJ
Kropáčková
D
Vrtný
CH
Patrasová

 
 
Úterý ČJ
Kropáčková
ČJ
Kropáčková
ČJ
Kropáčková
AJ
Vallejo
AJ
Ziková
  EST
Furčáková
EST
Furčáková

 
Středa Z
Holub
M
Vrtný
D
Vrtný
CH
Patrasová
F
Holub
NJ
Beyerová
SZ
Holub
   
Čtvrtek
Patrasová
Z
Holub
AJ
Vallejo
M
Vrtný
ČJ
Kropáčková
  PROJ
Vrtný
PC
Vrtný
 
Pátek   SZ
Stankuš
SZ
Stankuš
AJ
Ziková
M
Vrtný
F
Holub
EST
Hábovčíková
   

Poslední změna: 02.09.2022
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.

9. třída

Hodina 0. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
Od - Do 8:00 - 8:45 9:00 - 9:45 9:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ
Kropáčková
ČJ
Kropáčková
ČJ
Kropáčková
D
Kroužil
F
Holub
M
Stankuš
EST
Hábovčíková
   
Úterý
Patrasová
M
Stankuš
AJ
Vallejo
Z
Holub
ČJ
Kropáčková
  PROJ
Holub
PC
Vrtný
 
Středa M
Stankuš
F
Holub
M
Stankuš
NJ
Beyerová
AJ
Ziková
CH
Patrasová
VO
Křenková
   
Čtvrtek AJ
Vallejo
ČJ
Kropáčková

Patrasová
Z
Holub
NJ
Beyerová
  EST
Furčáková
EST
Furčáková

 
Pátek
 
SZ
Patrasová
SZ
Patrasová
D
Kroužil
M
Stankuš
AJ
Ziková
CH
Patrasová
   

Poslední změna: 02.09.2022
zájmové (nepovinné) předměty
Pozn.: Dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí.