Cena školného | zsmetis.cz

• První Mistrovství republiky CG U17

Na prvním Mistrovstvi republiky U17 v golf kroketu naši školu a kroketový klub Métis reprezentovalo devět hračů. Turnaj byl pro nás velmi úspěšný, protože se ve finále utkali Vojtěch Dušek a Josef Rákosník (oba Kroketový klub Métis). Výsledky nejlepších našich hráčů: 1.místo a první mistr republiky U17 Vojtěch Dušek, 2. místo Josef Rákosník, 4. místo Ondřej Simaichl a vítěz plate části Jan Dolejš. Všem zúčastněným hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci, protože všichni jste hráli a chovali se skvěle.

Cena školného

Číslo účtu : 107-2952020227/0100

Cena školného

1.-9. třída

Školné zahrnuje

• realizaci výchovně- vzdělávacího procesu
  • učebnice, pracovní sešity, základní výtvarné pomůcky
  • zájmové hodiny
  • plaveckou výuku žáků základních škol
  • školní družinu
  • školní akce (divadlo, sportovní trénink, koncert, výtvarné tvoření atd.) ročně až do částky 2 000 Kč/dítě

Školné nezahrnuje

• mimoškolní kurzy či samostatné akce se hradí samostatně (např. pobyt na škole v přírodě, sportovní soustředění, příměstský tábor, lyžařský výcvik atp.). Rodina žáka je minimálně zatížena vedlejšími náklady.
  • náklady na stravování

Sleva ze školného

• Métis – základní škola na základě směrnice ředitelky školy poskytuje rodičům slevu ze školného, pokud v Métis - základní škola studuje více než jedno dítě z rodiny. Slevu lze kombinovat i se sourozenci studujícími ve školce Métis – základní škola s.r.o. Sleva činí 20% ze školného pro každého mladšího sourozence.
  • Sleva je uplatnitelná na příslušný školní rok, kdy ve škole/školce studuje více než jedno dítě z rodiny a rodič řádně dle smlouvy platí školné v plné výši.

Školka, Métis - základní škola s.r.o., cena školného

Počet navštěvovaných dnů v týdnu Celodenní docházka Dopolední docházka
celý týden
5 dnů v týdnu
60 000 Kč 40 000 Kč
4 dny v týdnu 48 000 Kč 32 000 Kč
3 dny v týdnu 36 000 Kč 24 000 Kč
2 dny v týdnu 24 000 Kč 16 000 Kč
1 den v týdnu 12 000 Kč 8 000 Kč
jednorázový vstup na jeden den 400 Kč N/A

Školné zahrnuje

• realizaci výchovně- vzdělávacího procesu
  • pracovní sešity, výtvarné pomůcky
  • zájmovou hodinu sportu

Školné nezahrnuje

• mimoškolní kurzy či samostatné akce se hradí samostatně (např. pobyt na škole v přírodě, sportovní soustředění, plavání, příměstský tábor atp.). Rodina žáka je minimálně zatížena vedlejšími náklady.
  • náklady na stravování

Sleva ze školného

• Métis – základní škola s.r.o. poskytuje rodičům slevu ze školného, pokud ve školce Métis - základní škola s.r.o. studuje více než jedno dítě z rodiny. Slevu lze kombinovat i se sourozenci studujícími v Métis – základní škola. Sleva činí 20% ze školného pro každého mladšího sourozence.