Cena školného | zsmetis.cz

• Den otevřených dveří

Dne 3.11. v 16:00 hodin proběhne Den otevřených dveří pro zájemce o studium. Ředitelka školy vám předá informace o výuce a zodpoví vaše dotazy. Sejdeme se před vstupem do budovy školy, vstup v respirátoru.

Cena školného

Číslo účtu : 107-2952020227/0100

Cena školného

1.-9. třída

55 000 Kč stávající klienti

65 000 zájemci o studium od 1.9.2022

Školné zahrnuje

• realizaci výchovně- vzdělávacího procesu
  • učebnice, pracovní sešity, základní výtvarné pomůcky
  • zájmové hodiny
  • plaveckou výuku žáků základních škol
  • školní družinu
  • školní akce (divadlo, sportovní trénink, koncert, výtvarné tvoření atd.) ročně až do částky 2 000 Kč/dítě

Školné nezahrnuje

• mimoškolní kurzy či samostatné akce se hradí samostatně (např. pobyt na škole v přírodě, sportovní soustředění, příměstský tábor, lyžařský výcvik atp.). Rodina žáka je minimálně zatížena vedlejšími náklady.
  • náklady na stravování

Sleva ze školného

• Métis – základní škola na základě směrnice ředitelky školy poskytuje rodičům slevu ze školného, pokud v Métis - základní škola studuje více než jedno dítě z rodiny. Slevu lze kombinovat i se sourozenci studujícími ve školce Métis – základní škola s.r.o. Sleva činí 20% ze školného pro každého mladšího sourozence.
  • Sleva je uplatnitelná na příslušný školní rok, kdy ve škole/školce studuje více než jedno dítě z rodiny a rodič řádně dle smlouvy platí školné v plné výši.

Školka, Métis - základní škola s.r.o., cena školného

Počet navštěvovaných dnů v týdnu Celodenní docházka Dopolední docházka
celý týden
5 dnů v týdnu
60 000 Kč 40 000 Kč
4 dny v týdnu 48 000 Kč 32 000 Kč
3 dny v týdnu 36 000 Kč 24 000 Kč
2 dny v týdnu 24 000 Kč 16 000 Kč
1 den v týdnu 12 000 Kč 8 000 Kč
jednorázový vstup na jeden den 400 Kč N/A

Školné zahrnuje

• realizaci výchovně- vzdělávacího procesu
  • pracovní sešity, výtvarné pomůcky
  • zájmovou hodinu sportu

Školné nezahrnuje

• mimoškolní kurzy či samostatné akce se hradí samostatně (např. pobyt na škole v přírodě, sportovní soustředění, plavání, příměstský tábor atp.). Rodina žáka je minimálně zatížena vedlejšími náklady.
  • náklady na stravování

Sleva ze školného

• Métis – základní škola s.r.o. poskytuje rodičům slevu ze školného, pokud ve školce Métis - základní škola s.r.o. studuje více než jedno dítě z rodiny. Slevu lze kombinovat i se sourozenci studujícími v Métis – základní škola. Sleva činí 20% ze školného pro každého mladšího sourozence.