Školní pomůcky | zsmetis.cz

• Zápis do 1. třídy na školní rok 2021 - 2022 (aktualizace)

Zápis proběhne ve dnech 7. a 8.dubna 2021 v čase 12:00 – 18:00 hodin v budově Métis – základní škola. Přihlásit se můžete na telefonním čísle 604 953 449: v pondělí 29.3.2021, 11:00 –13:00 hodin v úterý 30.3.2021, 8:30 – 9:30 hodin Po zaplnění termínů nebudeme již další přihlášky přijímat. Co s sebou: vyplněnou přihlášku (změna - nezasílejte ji emailem) občanský průkaz zákonného zástupce dítěte rodný list dítěte povolení k pobytu (cizinci) Do budovy školy bude moci vstoupit pouze jeden zákonný zástupce dítěte a dítě. Po celou dobu pobytu musíte mít zakrytá ústa a nos respirátorem (dospělá osoba) a rouškou dítě.

• Zápis nanečisto - změna termínů

Vzhledem k epidemiologické situaci dochází k následující změně: Termíny 9. a 16.3.2021 se ruší.

• Zápis nanečisto

Zápis nanečisto proběhne v termínu 9 a 16.března 2021 v čase 14:00 - 19:00 hodin.

Školní pomůcky

Předškoláci

• pohodlné oblečení na pobyt ve školce, ve kterém mohou cvičit, malovat, hrát si i odpočívat
  • pohodlné přezůvky