Školní pomůcky | zsmetis.cz

• Výsledky zápisu do 1. třídy na školní rok 2022 - 2023

Dne 5.4. a 6.4. 2022 proběhl zápis k základnímu vzdělávání do 1. třídy Métis – základní školy na školní rok 2022 - 2023. Registrační čísla přijatých zájemců: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 26, 27, 30, 32, 36, 37, 41, 46 Zákonní zástupci dětí přijatých k základnímu vzdělávání se po předchozí domluvě s ředitelkou školy dostaví k podpisu Smlouvy o studiu na základní škole. Smlouvu musí zákonný zástupce podepsat do 20.4.2022 a zaplatit první splátku školného do 26.4.2022. Pokud se zákonní zástupci dětí přijatých k základnímu vzdělávání nedostaví k podpisu smlouvy ve stanoveném termínu, budou na volné místo vylosováni dne 27.4. 2022 náhradníci z řady nepřijatých zájemců..

• Prázdninové aktivity školy

Připravili jsme pro vaše děti: Příměstské tábory - Métis s angličtinou, Métis s pokusy a nově Métis ve spolupráci s Centrem nadání. Pobytový tábor - kroketový. Můžete zasílat přihlášky vedoucím jednotlivých táborů od pondělí 28. 3. 2022.

• Školní oblečení v e-shopu

Opět si můžete objednávat oblečení s potiskem školy Métis na e-shopu, a to až do 24.března. Nově je k dispozici také oblečení pro hráče kroketu pod hlavičkou Kroketového klubu Métis. Veškeré objednávky (ať už z e-shopu na školu či kroketový klub) následně vyřizuje tato firma Schools United, takže postupujte v případě zájmu dle pokynů na e-shopu. Budeme rádi, když si nějaké Métis věci vyberete a budou se Vám líbit.

Školní pomůcky

Předškoláci

• pohodlné oblečení na pobyt ve školce, ve kterém mohou cvičit, malovat, hrát si i odpočívat
  • pohodlné přezůvky