• Program "Poznej Zemi"

    Poznej ZemiPoznej ZemiPoznej ZemiPoznej ZemiPoznej ZemiPoznej ZemiPoznej ZemiPoznej ZemiPoznej ZemiPoznej Zemi

  • Mikulášská nadílka v Métis

    Mikuláš MétisMikuláš MétisMikuláš MétisMikuláš MétisMikuláš MétisMikuláš MétisMikuláš MétisMikuláš Métis

  • Kurz sebeobrany a první pomoci

    sebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomocsebeobrana a první pomoc

  • Nábor - Americký fotbal

    americky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbalamericky fotbal

  • Piškvorkový turnaj

    piškvorkový turnajpiškvorkový turnajpiškvorkový turnajpiškvorkový turnajpiškvorkový turnajpiškvorkový turnajpiškvorkový turnajpiškvorkový turnajpiškvorkový turnajpiškvorkový turnaj

  • Prázdninová fotoutěž - II. stupeň

    1. místo - Eva Moravcová2. místo - Ondřej SimaichlEva Moravcová - 8. třídaEva Moravcová - 8. třídaEva Moravcová - 8. třídaOndřej Simaichl - 8. třídaOndřej Simaichl - 8. třídaMáša Trifonova - 7. třídaMáša Trifonova - 7. třídaMáša Trifonova - 7. třídaMatěj Beránek - 6. třídaMatěj Beránek - 6. třída

  • Prázdninová fotoutěž - I. stupeň

    1. místo - František Večerník2. místo - Toník Liu3. místo - Sára SchmitzováFrantišek Večerník - 2. třídaFrantišek Večerník - 2. třídaToník Liu - 3. třídaToník Liu - 3. třídaSára Schmitzová - 3. třídaSára Schmitzová - 3. třídaTobiáš Velart - 3. třídaTobiáš Velart - 3. třídaBerenika Trojková - 5. třídaFrantišek Rychtařík - 3. třídaFrantišek Rychtařík - 3. třídaFrantišek Rychtařík - 3. třídaFrantišek Rychtařík - 3. třídaFrantišek Rychtařík - 3. třídaFrantišek Rychtařík - 3. třídaSebastian Havlis - 5. třídaSebastian Havlis - 5. třídaJan Andrle - 5. třídaJan Andrle - 5. třídaJan Andrle - 5. třídaIndi Račkay - 3. třídaIndi Račkay - 3. třídaEduard Mužik - 5. třída

  • Pobyt na statku - 2. třída

    Pobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statkuPobyt na statku

  • Věda Fest - 8.-9. třída

    Věda FestVěda FestVěda FestVěda FestVěda Fest

  • GC Métis cup Praha

    GC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis CupGC Métis Cup