Kariéra | zsmetis.cz

• Den otevřených dveří

Dne 3.11. v 16:00 hodin proběhne Den otevřených dveří pro zájemce o studium. Ředitelka školy vám předá informace o výuce a zodpoví vaše dotazy. Sejdeme se před vstupem do budovy školy, vstup v respirátoru.

Kariéra

V případě zájmu nás kontaktujte na metis@zsmetis.cz. Do předmětu zprávy napište pozici, o kterou máte zájem (např. Asistent pedagoga), a přiložte strukturovaný životopis.

Pozice, které nabízíme na školní rok 2019 - 2020:

• Učitel/učitelka do školky a vychovatelka do družiny: úvazek učitelka (1/2), vychovatelka do družiny (1/2)
  • Učitel/učitelka do školy: úvazek učitelka (1)