Kariéra | zsmetis.cz

• První Mistrovství republiky CG U17

Na prvním Mistrovstvi republiky U17 v golf kroketu naši školu a kroketový klub Métis reprezentovalo devět hračů. Turnaj byl pro nás velmi úspěšný, protože se ve finále utkali Vojtěch Dušek a Josef Rákosník (oba Kroketový klub Métis). Výsledky nejlepších našich hráčů: 1.místo a první mistr republiky U17 Vojtěch Dušek, 2. místo Josef Rákosník, 4. místo Ondřej Simaichl a vítěz plate části Jan Dolejš. Všem zúčastněným hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci, protože všichni jste hráli a chovali se skvěle.

Kariéra

V případě zájmu nás kontaktujte na metis@zsmetis.cz. Do předmětu zprávy napište pozici, o kterou máte zájem (např. Asistent pedagoga), a přiložte strukturovaný životopis.

Pozice, které nabízíme na školní rok 2019 - 2020:

• Učitel/učitelka do školky a vychovatelka do družiny: úvazek učitelka (1/2), vychovatelka do družiny (1/2)
  • Učitel/učitelka do školy: úvazek učitelka (1)