Příměstský tábor AJ | zsmetis.cz

• 7. třída v Botanické zahradě

Tentokrát se do Botanické zahrady Praha vydala 7. třída... Botanická zahrada - 7. třídaBotanická zahrada - 7. třída

• 6. třída v Botanické zahradě

6. třída se vydala koumat pod mikroskopem zajímavosti z Botanické zahrady. A to doslova. :) Botanická zahradaBotanická zahrada - 6. třida

• Strašidelné odpoledne v družině

V družině děti zažily jedno děsivé odpoledne... :-) Strašidelné odpoledne v družiněStrašidelné odpoledne v družině

Příměstský tábor - Cesta kolem světaCesta kolem světa

Zveme Vás na příměstský tábor s angličtinou Cesta kolem světa. Společně objevíme všechny světové kontinenty a představíme si zajímavosti z rozmanitých koutů světa. Rozšíříme si anglickou slovní zásobu o slovíčka z různých kategorií např. zvířata, rostliny, jídlo, zeměpisné názvy, atd. Chybět nebudou ani oblíbené hry a sportovní, výtvarné a hudební aktivity.

Vedoucí tábora
Gabriela Čakányová
gabriela.cakanyova@zsmetis.cz
Jak se přihlásit
Odeslat vyplněnou přihlášku vedoucímu tábora
Vyplnit a první den tábora odevzdat prohlášení zákonných zástupců (bezinfekčnost)
Uzávěrka: 30.června 2022
Informace pro rodiče

První den tábora odevzdejte vedoucímu tábora očkovací průkaz-kopie, průkaz zdravotního pojištěnce-kopie, léky a jejich užívání, prohlášení o bezinfekčnosti a formuláře o souhlasu/nesouhlasu, aby se Vaše dítě zúčastnilo plavání a objevilo se na fotografiích z tábora v galerii školy.

Dětem dejte sportovní oblečení, dopolední svačinu, lahev s pitím, menší batůžek.

Oběd a celodenní pitný režim je zajištěn.

Budova školy bude přístupná od 8.45 hodin.

Příměstský tábor bude probíhat dle aktuálních hygienických nařízení.

Pro děti Kapacita Termín Místo konání
5 – 11 let 20 dětí 1. – 5. srpna 2022
denně od 9.00 do 16.30
v prostorách Métis – základní školy a okolí