• Přejeme všem krásné prázdniny!

Za celý tým Métis - základní škola Vám přejeme krásné léto! Na galerii z posledního dne tohoto školního roku se můžete podívat zde. :)

• YouTube kanál naší školy

Zprovoznili jsme náš Métis kanál na YouTube. Jako první tam svá místa našla soutěžní videa týmů ze školy v přírodě 6.-9. třídy. Podívejte se, co děti vytvořily. Videa najdete zde. Kanál MÉTIS - základní škola s. r. o.https://www.youtube.com/channel/UCxVBvm687uBU6e7aLrVpfrA

• Školy v přírodě - fotky :-)

V galerii najdete fotky z jednotlivých ozdravných pobytů všech tříd. Uvidíte, jak děti na škole v přírodě bydlí, které aktivity vyzkoušely a jak si školu v přírodě užily. Ozdravný pobyt 1.-2. třídy Ozdravný pobyt 3.-5. třídy Ozdravný pobyt 6.-9. třídy

• Aktualizovaná galerie

Do naší webové galerie fotek jsme přidali hned několik akcí, kterých se účastnili naši druháci. :-) Ručníkový den | zsmetis.cz Žabí putování | zsmetis.cz Svět na stole | zsmetis.cz Turistický kroužek - Levý Hradec | zsmetis.cz

• Výsledky přijímacího řízení do 1. třídy na školní rok 2023 -2024

Zveřejnění rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání do 1. ročníku Métis - základní školy dle školského zákona č. 561/2004 Sb. ve znění zákona č. 472/2011. Seznamu přijatých uchazečů (dětí) pod přiděleným identifikačním číslem: 37, 13, 11, 10, 2, 15, 49, 8, 3, 44, 29, 18, 38, 30, 46, 12, 17, 6 Zákonní zástupci přijatých uchazečů potvrdí do 19.4. 2024, že chtějí nastoupit k základnímu vzdělávání do Métis - základní školy. Potvrzení proveďte k rukám ředitelky školy formou mailovou/telefonickou.

• Víkend plný zábavy - duben

Dubnový Víkend plný zábavy se bude konat v termínu 14. - 15. dubna. Program se skládá z nočního hlídání a ze sobotního dopoledne her a sportu .

• Výhra 4. třídy

Naši čtvrťáci si odnesli první místo v soutěži "Come and show"! Gratulujeme a jsme hrdí na to, že po Prezentiádě je toto další soutěž, kde naši žáci získali první místo. :)

• Předvelikonoční školní den

Pátého dubna jsme školní den netrávili ve škole. :-) První stupeň vyrazil na sportovní klání, kde si děti pořádně protáhly těla. Obrázky z akce naleznete ZDE. Druhý stupeň zase navštívil Fun arénu, kde si všichni mohli zahrát spoustu her. Obrázky naleznete ZDE.

• "No backpack day" v Métis

Dnes ve škole proběhl "No backpack day". Kreativitu našim žákům jistě nelze upřít. :-) Na fotografie se můžete podívat zde.

• Rostlina pod mikroskopem - 7. třída

Sedmá třída navštívila pražskou botanickou zahradu, aby se žáci proměnili ve výzkumníky a prohlédli si rostliny pod mikroskopem... Na fotografie se můžete podívat zde.