Příměstský tábor | zsmetis.cz

• První Mistrovství republiky CG U17

Na prvním Mistrovstvi republiky U17 v golf kroketu naši školu a kroketový klub Métis reprezentovalo devět hračů. Turnaj byl pro nás velmi úspěšný, protože se ve finále utkali Vojtěch Dušek a Josef Rákosník (oba Kroketový klub Métis). Výsledky nejlepších našich hráčů: 1.místo a první mistr republiky U17 Vojtěch Dušek, 2. místo Josef Rákosník, 4. místo Ondřej Simaichl a vítěz plate části Jan Dolejš. Všem zúčastněným hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci, protože všichni jste hráli a chovali se skvěle.

Příměstský tábor Métis

Zveme Vás na příměstský tábor Métis 2021 - Škola lektvarů a pokusů v Métis. Děti budou sportovat, vařit, tančit, hrát divadlo a určitě udělají také pár chemických pokusů.

VEDOUCÍ TÁBORA:

Veronika Patrasová
veronika.patrasova@zsmetis.cz

INFO PRO RODIČE:

První den tábora odevzdejte vedoucí tábora kopii kartičky pojištěnce, prohlášení o bezinfekčnosti a podepíšete formuláře o souhlasu/nesouhlasu, aby se Vaše dítě zúčastnilo plavání a objevilo se na fotografiích z tábora v galerii školy.

Příměstský tábor bude probíhat dle aktuálních hygienických nařízení.

JAK SE PŘIHLÁSIT:

• odeslat vyplněnou přihlášku vedoucí tábora
  • vyplnit a ráno v první den tábora odevzdat do školy prohlášení zákonných zástupců (bezinfekčnost)
  • uzávěrka přihlášek: 30.června 2021 (po naplnění stavu nebudeme přijímat další přihlášky)

POČET MÍST: 25

KDY:

9. – 13. srpna 2021, denně od 9,00 do 16,30

KDE:

• v prostorách Métis – základní školy a okolí
  • Pod Balkánem 599, Praha 9 - Vysočany

PRO KOHO:

děti 5 – 11 let