Příměstský tábor Métis | zsmetis.cz

• Lyžařský výcvik 2023 - II. stupeň

Do galerie průběžně přidáváme fotky z lyžařského výcviku. :) Lyžařský výcvik - Svoboda nad Úpou - II. stupeň | zsmetis.cz Lyžařský výcvik 2023Lyžařský výcvik 2023 - II. stupeň

• Víkend plný zábavy - leden

Lednový Víkend plný zábavy se bude konat v termínu 20. - 21. ledna. Program se skládá z nočního hlídání a ze sobotního sportovního dopoledne..

• PF 2023

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a pohody do roku 2023!

Příměstský tábor Métis ... Cesta kolem světa pokračuje

Zveme Vás na příměstský tábor Métis 2022 nejen s pokusy - ...Cesta kolem světa pokračuje.

Děti budou sportovat, vařit tradiční pokrmy z různých zemí, tančit národní tanečky, hrát divadlo a určitě si také udělají zábavné pokusy.

Vedoucí tábora
Veronika Patrasová
veronika.patrasova@zsmetis.cz
Jak se přihlásit
Odeslat vyplněnou přihlášku vedoucímu tábora
Vyplnit a první den tábora odevzdat prohlášení zákonných zástupců (bezinfekčnost)
Uzávěrka: 30.června 2022
Informace pro rodiče

První den tábora odevzdejte vedoucímu tábora očkovací průkaz-kopie, průkaz zdravotního pojištěnce-kopie, léky a jejich užívání, prohlášení o bezinfekčnosti a formuláře o souhlasu/nesouhlasu, aby se Vaše dítě zúčastnilo plavání a objevilo se na fotografiích z tábora v galerii školy.

Dětem dejte sportovní oblečení, dopolední svačinu, lahev s pitím, menší batůžek.

Oběd a celodenní pitný režim je zajištěn.

Budova školy bude přístupná od 8.45 hodin.

Příměstský tábor bude probíhat dle aktuálních hygienických nařízení.

Pro děti Kapacita Termín Místo konání
5 – 11 let 25 dětí 8. – 12. srpna 2022
denně od 9.00 do 16.30
v prostorách Métis – základní školy a okolí