Příměstský tábor | zsmetis.cz

• Den otevřených dveří

Dne 3.11. v 16:00 hodin proběhne Den otevřených dveří pro zájemce o studium. Ředitelka školy vám předá informace o výuce a zodpoví vaše dotazy. Sejdeme se před vstupem do budovy školy, vstup v respirátoru.

Příměstský tábor Métis

Zveme Vás na příměstský tábor Métis 2021 - Škola lektvarů a pokusů v Métis. Děti budou sportovat, vařit, tančit, hrát divadlo a určitě udělají také pár chemických pokusů.

VEDOUCÍ TÁBORA:

Veronika Patrasová
veronika.patrasova@zsmetis.cz

INFO PRO RODIČE:

První den tábora odevzdejte vedoucí tábora kopii kartičky pojištěnce, prohlášení o bezinfekčnosti a podepíšete formuláře o souhlasu/nesouhlasu, aby se Vaše dítě zúčastnilo plavání a objevilo se na fotografiích z tábora v galerii školy.

Příměstský tábor bude probíhat dle aktuálních hygienických nařízení.

JAK SE PŘIHLÁSIT:

• odeslat vyplněnou přihlášku vedoucí tábora
  • vyplnit a ráno v první den tábora odevzdat do školy prohlášení zákonných zástupců (bezinfekčnost)
  • uzávěrka přihlášek: 30.června 2021 (po naplnění stavu nebudeme přijímat další přihlášky)

POČET MÍST: 25

KDY:

9. – 13. srpna 2021, denně od 9,00 do 16,30

KDE:

• v prostorách Métis – základní školy a okolí
  • Pod Balkánem 599, Praha 9 - Vysočany

PRO KOHO:

děti 5 – 11 let