Kroketový pobytový tábor | zsmetis.cz

• Lyžařský výcvik 2023 - II. stupeň

Do galerie průběžně přidáváme fotky z lyžařského výcviku. :) Lyžařský výcvik - Svoboda nad Úpou - II. stupeň | zsmetis.cz Lyžařský výcvik 2023Lyžařský výcvik 2023 - II. stupeň

• Víkend plný zábavy - leden

Lednový Víkend plný zábavy se bude konat v termínu 20. - 21. ledna. Program se skládá z nočního hlídání a ze sobotního sportovního dopoledne..

• PF 2023

Přejeme Vám krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a pohody do roku 2023!

Pobytový kroketový tábor Métis Kroketový tábor

Zveme Vás na pobytový kroketový tábor Métis.

Vedoucí tábora
Veronika Patrasová
veronika.patrasova@zsmetis.cz
Jak se přihlásit
Odeslat vyplněnou přihlášku vedoucímu tábora
Vyplnit a první den tábora odevzdat prohlášení zákonných zástupců (bezinfekčnost)
Uzávěrka: 30.června 2022
Informace pro rodiče

V den odjezdu odevzdejte vedoucímu tábora posudek lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte (je možné použít z dřívějších akcí, jeho platnost je dva roky), porušení řádu pobytové akce, storno podmínky, očkovací průkaz-kopie, průkaz zdravotního pojištěnce-kopie, léky a jejich užívání, prohlášení o bezinfekčnosti a formuláře o souhlasu/nesouhlasu, aby se Vaše dítě zúčastnilo plavání a objevilo se na fotografiích z tábora v galerii školy.

Pobytový tábor bude probíhat dle aktuálních hygienických nařízení.

Pro děti Kapacita Termín Místo konání
10 – 16 let 15 dětí 18. – 24. července 2022 Kroketové Kurty, Batelovská 272, Telč
Cena Termín platby Číslo účtu Popis pro příjemce
5 500 Kč do 30. června 2022 123-1186870227/0100 Kroketový tábor a příjmení a jméno dítěte