Pobytové tábory | zsmetis.cz

• Den otevřených dveří

Dne 3.11. v 16:00 hodin proběhne Den otevřených dveří pro zájemce o studium. Ředitelka školy vám předá informace o výuce a zodpoví vaše dotazy. Sejdeme se před vstupem do budovy školy, vstup v respirátoru.

Pobytový kroketový tábor Métis

Zveme Vás na pobytový kroketový tábor Métis.

VEDOUCÍ TÁBORA:

Veronika Patrasová
veronika.patrasova@zsmetis.cz

INFO PRO RODIČE:

V den odjezdu odevzdejte vedoucímu tábora posudek lékaře o zdravotní způsobilosti dítěte (je možné použít z dřívějších akcí, jeho platnost je dva roky), porušení řádu pobytové akce, storno podmínky, očkovací průkaz-kopie, průkaz zdravotního pojištěnce-kopie, léky a jejich užívání, prohlášení o bezinfekčnosti a formuláře o souhlasu/nesouhlasu, aby se Vaše dítě zúčastnilo plavání a objevilo se na fotografiích z tábora v galerii školy.

Pobytový tábor bude probíhat dle aktuálních hygienických nařízení.

JAK SE PŘIHLÁSIT:

• odeslat vyplněnou přihlášku vedoucí tábora
  • vyplnit a první den tábora odevzdat prohlášení zákonných zástupců (bezinfekčnost)
  • uzávěrka přihlášek: 30.června 2021 (po naplnění stavu nebudeme přijímat další přihlášky)

POČET MÍST: 15

KDY:

19. – 25. července 2021

KDE:

Kroketové Kurty Telč
Batelovská 272, Telč

PRO KOHO:

děti 11 – 16 let