Jídelna | zsmetis.cz

• První Mistrovství republiky CG U17

Na prvním Mistrovstvi republiky U17 v golf kroketu naši školu a kroketový klub Métis reprezentovalo devět hračů. Turnaj byl pro nás velmi úspěšný, protože se ve finále utkali Vojtěch Dušek a Josef Rákosník (oba Kroketový klub Métis). Výsledky nejlepších našich hráčů: 1.místo a první mistr republiky U17 Vojtěch Dušek, 2. místo Josef Rákosník, 4. místo Ondřej Simaichl a vítěz plate části Jan Dolejš. Všem zúčastněným hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci, protože všichni jste hráli a chovali se skvěle.

Školní budova je vybavena školní výdejnou a příjemně zařízenou jídelnou.
Obědy zajišťují externí firmy ERTUS – školní jídelny, spol. s r.o.

ERTUS – školní jídelny, spol. s r.o.

Jejich vývařovna splňuje nejvyšší požadavky hygieny s využitím systému HACCAP.
Mimo klasických jídel je firma schopna zajistit i různé diety pro děti, co nemohou určitý druh potravin.

Přihlášky na obědy:

vyplněnou přihlášku odešlete na info@ertus.cz, následně vám na e-mail přijdou od firmy ERTUS přihlašovací údaje do systému pro přihlašování obědů.

Cena obědové menu (polévka, hlavní jídlo, dezert / ovoce, nápoj) pro žáky ZŠ:

• strávníci - školka 25 Kč
  • strávníci - škola 27 Kč

Cena odpolední svačinky: 15 Kč

Způsob objednávání jídel:

Probíhá přes terminál ve škole nebo přes internet, a to nejpozději den předem do 13:30 hod.
Pokud dítě bude chybět, musíte oběd odhlásit pracovní den předem do 13:30 hod., jinak bude oběd automaticky naúčtován.

Platba:

• převodem na 43-3621540257/0100
  • hotovostní platbou zaměstnanci firmy ERTUS (středa 8:00 - 9:00 hod. a čtvrtek 12:45 - 13:30 hod.ve vrátnici budovy školy)