Jídelna | zsmetis.cz

• Zakončení školního roku 2020-2021

Děkujeme všem dětem za to, jak skvěle zvládly školní rok s distanční výukou. Přejeme krásné léto dětem, rodičům i učitelům. Užívejte letních radovánek a 1.9.2021 se těšíme na rozzářené tváře dětí a odpočaté rodiče :). Kolektiv Métis - základní škola

• Fotografická soutěž

Vyhlašujeme vítěze fotografické soutěže "Příroda kolem nás". Děkujeme všem účastníkům za zaslané fotografie. Výběr byl obtížný, protože fotografie se vám opravdu podařily. Porota ve složení - Julie Vávrová, Markéta Šejnostová, Michal Holub a Veronika Patrasová rozhodla takto: Vybrali jsem 10 nejzajímavějších fotografií z 1. stupně: Ella Prokopová, fotografie "Řeka" Eva Straková, fotografie "Pod vodou" František Večerník, fotografie "Sněženky" Jan Andrle, fotografie "Noční ostrov" Anna Kucharczyk, fotografie "Žlutá" Berenika Trojková, fotografie "Kočičí dům" Sára Schmitzová, fotografie "Odraz" Stela Mamulová, fotografie "Detail" Tomáš Straka, fotografie "Želva" Pavlína Tichá, fotografie "Pod mraky" A 5 nejzajímavějších fotografií z 2. stupně: Adriana Mazáčová, fotografie "Sova" Natalia Puchala, fotografie "Jaro ve městě" Ondřej Simaichl, fotografie "Pes" Julie Kolářová, fotografie "Moře" Ondřej Polata, "Voda" Autoři vybraných fotografií obdrželi malou věcnou odměnu.

• Výsledky zápisu do 1. třídy na školní rok 2021-2022

Dne 15.4.2021 proběhl los, který rozhodl o přijetí do 1. třídy Métis – základní škola na školní rok 2021-2022 k základnímu vzdělávání. Identifikační čísla přijatých zájemců: 8, 22, 50, 32, 71, 42, 74, 26, 54, 4, 60, 10, 31, 27, 36, 1, 23, 3 Identifikační čísla nepřijatých zájemců: 29, 14, 99, 6, 19, 56, 11, 33, 72, 68, 15, 30, 39, 25 Zákonní zástupci dětí přijatých k základnímu vzdělávání se po předchozí domluvě s ředitelkou školy dostaví k podpisu Smlouvy o studiu na základní škole. Smlouvu musí zákonný zástupce podepsat do 21.4.2021 a zaplatit první splátku školného do 30.4.2021. Pokud se zákonní zástupci dětí přijatých k základnímu vzdělávání nedostaví k podpisu smlouvy ve stanoveném termínu, budou na volné místo vylosováni dne 22.4.2021 náhradníci z řady nepřijatých zájemců..

Školní budova je vybavena školní výdejnou a příjemně zařízenou jídelnou.
Obědy zajišťují externí firmy ERTUS – školní jídelny, spol. s r.o.

ERTUS – školní jídelny, spol. s r.o.

Jejich vývařovna splňuje nejvyšší požadavky hygieny s využitím systému HACCAP.
Mimo klasických jídel je firma schopna zajistit i různé diety pro děti, co nemohou určitý druh potravin.

Přihlášky na obědy:

vyplněnou přihlášku odešlete na info@ertus.cz, následně vám na e-mail přijdou od firmy ERTUS přihlašovací údaje do systému pro přihlašování obědů.

Cena obědové menu (polévka, hlavní jídlo, dezert / ovoce, nápoj) pro žáky ZŠ:

• strávníci - školka 25 Kč
  • strávníci - škola 27 Kč

Cena odpolední svačinky: 15 Kč

Způsob objednávání jídel:

Probíhá přes terminál ve škole nebo přes internet, a to nejpozději den předem do 13:30 hod.
Pokud dítě bude chybět, musíte oběd odhlásit pracovní den předem do 13:30 hod., jinak bude oběd automaticky naúčtován.

Platba:

• převodem na 43-3621540257/0100
  • hotovostní platbou zaměstnanci firmy ERTUS (středa 8:00 - 9:00 hod. a čtvrtek 12:45 - 13:30 hod.ve vrátnici budovy školy)