Jídelna | zsmetis.cz

• 7. třída v Botanické zahradě

Tentokrát se do Botanické zahrady Praha vydala 7. třída... Botanická zahrada - 7. třídaBotanická zahrada - 7. třída

• 6. třída v Botanické zahradě

6. třída se vydala koumat pod mikroskopem zajímavosti z Botanické zahrady. A to doslova. :) Botanická zahradaBotanická zahrada - 6. třida

• Strašidelné odpoledne v družině

V družině děti zažily jedno děsivé odpoledne... :-) Strašidelné odpoledne v družiněStrašidelné odpoledne v družině

Školní budova je vybavena školní výdejnou a příjemně zařízenou jídelnou.
Obědy zajišťují externí firmy ERTUS – školní jídelny, spol. s r.o.

ERTUS – školní jídelny, spol. s r.o.

Jejich vývařovna splňuje nejvyšší požadavky hygieny s využitím systému HACCAP.
Mimo klasických jídel je firma schopna zajistit i různé diety pro děti, co nemohou určitý druh potravin.

Přihlášky na obědy:

vyplněnou přihlášku odešlete na info@ertus.cz, následně vám na e-mail přijdou od firmy ERTUS přihlašovací údaje do systému pro přihlašování obědů.

Cena obědové menu (polévka, hlavní jídlo, dezert / ovoce, nápoj) pro žáky ZŠ:

• strávníci - školka 25 Kč
  • strávníci - škola 27 Kč

Cena odpolední svačinky: 15 Kč

Způsob objednávání jídel:

Probíhá přes terminál ve škole nebo přes internet, a to nejpozději den předem do 13:30 hod.
Pokud dítě bude chybět, musíte oběd odhlásit pracovní den předem do 13:30 hod., jinak bude oběd automaticky naúčtován.

Platba:

• převodem na 43-3621540257/0100
  • hotovostní platbou zaměstnanci firmy ERTUS (středa 8:00 - 9:00 hod. a čtvrtek 12:45 - 13:30 hod.ve vrátnici budovy školy)