Čtvrtek | zsmetis.cz 

Soukromá devítiletá

základní škola
se školkou

  • Aktualizovaná galerie fotek

    Aktualizovali jsme galerii fotek. Mrkněte na novinky v Métis. :-)

  • Pro žáky 7., 8., 9. třídy - tělocvik

    Tělocvik v tomto školním roce vyučují v 7., 8. 9. třídě Iva Beyerová, Zuzana Libichová a Michal Holub. Budeme chodit cvičit ven, do tělocvičny "Na Balkán" a také do gymnastické tělocvičny. ZDE se vždy dozvíte aktuální informace k nejbližší hodině pátečního sportu a zdraví. :-)

  • Přejeme všem krásné prázdniny!

    Za celý tým Métis - základní škola Vám přejeme krásné léto! Na galerii z posledního dne tohoto školního roku se můžete podívat zde. :)

Zobrazit starší novinky

Čtvrtek

Den čtvrtý:

Vyrazili jsme na celodenní výlet - na trasu dlouhou 9 km jsme vyrazili v 9.30 vybaveni svačinou, pitím a dobrou náladou. V podobné náladě, ale už bez svačiny jsme dorazili na krásné místo zvané Pastvina ŠUMAVA. Jedná se o tzv. "jedlý park", mini zoo a farmu s příjemnými lidmi všude okolo. 
Cestu zpět jsme zvládli za 45 minut. :-) Protože jsme se rozhodli jet autobusem, abychom stihli večeři a přípravy na večerní opékání špekáčků a hadů z jednoduchého těsta.
Náš poslední pobytový den se prostě povedl, jsme vyvětraní, přiměřeně unavení, všichni zdraví, najezení a v pátek nás čeká po snídani vyhlášení výsledků soutěže našich Métis týmů. No a pak už hurá domů. :-)