• Výsledky zápisu do 1. třídy na školní rok 2024-25

Dne 3. 4. a 4. 4. 2024 proběhl zápis k základnímu vzdělávání do 1. třídy Métis – základní školy na školní rok 2024 - 2025. Registrační čísla přijatých zájemců: 22, 1, 47, 32, 9, 4, 14, 54, 27, 7, 21, 31, 37, 17, 45, 38, 16, 11 Zákonní zástupci dětí přijatých k základnímu vzdělávání se po předchozí domluvě s ředitelkou školy dostaví k podpisu Smlouvy o studiu na základní škole. Smlouvu musí zákonný zástupce podepsat do 16. 4. 2024 a zaplatit první splátku školného do 22. 4. 2024. Pokud se zákonní zástupci dětí přijatých k základnímu vzdělávání nedostaví k podpisu smlouvy ve stanoveném termínu, budou na volné místo vylosováni dne 23. 4. 2024 náhradníci z řady nepřijatých zájemců..

• Příměstský tábor Hero hub

Příměstský tábor Hero hub - pro bližší info využijte kontaktů v letáku. :-)

• Víkend plný zábavy - leden

Lednový Víkend plný zábavy se bude konat v termínu 12. - 13. ledna. Program se skládá z nočního hlídání a ze sobotního "Přírodovědného dopoledne".

• Vánoční vystoupení 2023

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na vánoční vystoupení žáků Métis. Uskuteční se dne 18.12. od 16, 00 hodin v divadle Gong. Vstup do budovy divadla a otevřený bar bude od 15,00 hodin a vstup diváků do sálu v 15,50 hodin. Na rodinu doporučujeme 3 - 4 rodinné příslušníky, malé děti vám mohou sedět na klíně. Vystoupení trvá cca hodinu. Těšíme se na Vaši účast!

• Kolíčkový den

Naše škola se zapojila do charitativní veřejné sbírky Kolíčkový den, která má za cíl vybrat finanční prostředky na podporu dětí a mládeže s postižením a také šířit osvětu pro lepší komunikaci s lidmi s handicapem. V rámci vize "deti pomáhají dětem" se naši žáci osobně zapojili do prodeje kolíčků a mohli jsme tak do sbírky přispět částkou 12 337 Kč. :-)

• Aktualizovaná galerie fotek

Aktualizovali jsme galerii fotek. Mrkněte na novinky v Métis. :-)