Rozvrh hodin

Školní rok : 2019/2020

1.třída


1 2 3 4 5 6 7 8
09:00 - 09:45 09:55 - 10:40 11:00 - 11:45 12:10 - 12:55 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ

Daňková
AJ

Čakányová
M

Daňková
EST

Daňková
AJ

Vrtný



Úterý AJ

Gacek
ČJ

Daňková
ČJ

Daňková
M

Daňková
EST

Daňková



Středa ČJ

Daňková
AJ

Čakányová
M

Daňková
ČS

Daňková
Krav Maga
Dřevěňáková



Čtvrtek S

Daňková
S

Daňková
ČJ

Daňková
M

Daňková
ČS

Daňková



Pátek EST

Šejnostová
AJ

Čakányová
ČJ

Daňková
ČJ

Daňková
S

Daňková



Poslední změna : 02.09.2019

  povinné předměty
  zájmové předměty dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí



2.třída


1 2 3 4 5 6 7 8
09:00 - 09:45 09:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ

Šejnostová
ČJ

Šejnostová
M

Patrasová
AJ

Čakányová
EST

Šejnostová
S

Šejnostová


Úterý ČJ

Šejnostová
AJ

Gacek
M

Patrasová
EST

Šejnostová
EST

Šejnostová
AJ

Vrtný


Středa AJ

Čakányová
ČS

Šejnostová
M

Patrasová
ČJ

Šejnostová
EST

Šejnostová
Krav Maga
Dřevěňáková


Čtvrtek S

Šejnostová
S

Šejnostová
ČJ

Šejnostová
AJ

Čakányová




Pátek M

Patrasová
ČJ

Šejnostová
ČJ

Šejnostová
ČS

Šejnostová






Poslední změna : 02.09.2019


povinné předměty

zájmové předměty dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí



3.třída


1 2 3 4 5 6 7 8
09:00 - 09:45 09:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ

Samková
ČJ

Samková
EST

Kiral
M

Samková
ČS

Samková
S

Samková


Úterý ČJ

Samková
ČJ

Samková
AJ

Gacek
M

Samková
AJ

Čakányová
EST

Daňková


Středa M

Samková
ČJ

Samková
ČJ

Samková
ČS

Samková
EST

Samková
AJ

Vrtný


Čtvrtek EST

Radová
EST

Radová
AJ

Čakányová
M

Samková
Bojové sporty

Vu
ČJ

Samková


Pátek S

Samková
S

Samková
ČJ

Samková
AJ

Čakányová





Poslední změna : 02.09.2019


povinné předměty

zájmové předměty dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí



4.třída


1 2 3 4 5 6 7 8
09:00 - 09:45 09:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ

Furčáková
ČJ

Furčáková
M

Stankuš
EST

Kiral
ČS

Furčáková
AJ

Vrtný


Úterý ČJ

Troszoková
ČJ

Troszoková
AJ

Čakányová
M

Stankuš
EST

Furčáková
S

Troszoková


Středa ČJ

Furčáková
ČS

Furčáková
M

Stankuš
EST

Furčáková
EST

Furčáková



Čtvrtek ČJ

Troszoková
M

Stankuš
AJ

Gacek
ČJ

Furčáková
ČS

Furčáková
Bojové sporty

Vu


Pátek S

Daňková
S

Daňková
M

Stankuš
ČJ

Furčáková
AJ

Čakányová
EST

Furčáková


Poslední změna : 25.09.2019

  povinné předměty
  zájmové předměty dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí



5.třída


1 2 3 4 5 6 7 8
09:00 - 09:45 09:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí ČJ

Troszoková
ČJ

Troszoková
M

Vrtný
ČS

Troszoková
EST

Kiral
EST

Troszoková
AJ

Vrtný

Úterý ČJ

Furčáková
AJ

Čakányová
M

Vrtný
ČS

Troszoková
PC

Vrtný
Bojové sporty

Vu


Středa S

Troszoková
S

Troszoková
ČJ

Furčáková
M

Vrtný
ČJ

Troszoková
S

Troszoková


Čtvrtek AJ

Gacek
ČJ

Furčáková
ČS

Troszoková
M

Vrtný
M

Vrtný
EST

Šejnostová


Pátek ČJ

Furčáková
ČJ

Furčáková
AJ

Čakányová
EST

Samková
EST

Samková




Poslední změna : 02.09.2019

  povinné předměty
  zájmové předměty dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí



6.třída


1 2 3 4 5 6 7 8
09:00 - 09:45 09:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí

Patrasová
M

Stankuš
AJ

Čakányová
F

Holub
ČJ

Kropáčková
EST

Pomahačová



Úterý EST

Kiral
D

Furčáková
ČJ

Kropáčková
ČJ

Kropáčková
Z

Holub
VO

Holub


Středa S

Patrasová
S

Patrasová
AJ

Čakányová
M

Stankuš
PC

Vrtný
PROJ

Patrasová
S

Holub

Čtvrtek M

Stankuš
AJ

Gacek
EST

Radová
EST

Radová
ČJ

Kropáčková
AJ

Čakányová
AJ

Leap

Pátek M

Stankuš


Patrasová
D

Furčáková
F

Holub
Z

Holub



Poslední změna : 02.09.2019

  povinné předměty
  zájmové předměty dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí



7.třída


0 1 2 3 4 5 6 7 8
08:00 - 08:45 09:00 - 09:45 09:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí
M

Stankuš
F

Holub
D

Furčáková
NJ

Pomahačová
AJ

Čakányová
ČJ

Kropáčková


Úterý AJ

Gacek


Patrasová
Z

Holub
M

Stankuš
AJ

Čakányová
ČJ

Kropáčková
EST

Šejnostová


Středa
S

Stankuš
S

Stankuš
F

Holub
AJ

Čakányová


Patrasová
PROJ

Holub
S

Holub

Čtvrtek
D

Furčáková
VO

Holub
ČJ

Kropáčková
ČJ

Kropáčková
M

Stankuš
SZ

Holub

AJ

Leap
Pátek
Z

Holub
EST

kiral
NJ

Pomahačová
M

Stankuš
EST

Šejnostová
EST

Šejnostová


Poslední změna : 02.09.2019

  povinné předměty
  zájmové předměty dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí



8.třída


0 1 2 3 4 5 6 7 8
08:00 - 08:45 09:00 - 09:45 09:55 - 10:40 11:00 - 11:45 11:55 - 12:40 13:05 - 13:50 14:00 - 14:45 14:55 - 15:40 15:50 - 16:35
Pondělí
Z

Holub
M

Vrtný
ČJ

Kropáčková
ČJ

Kropáčková
NJ

Pomahačová
VO

Holub
EST

Pomahačová

Úterý

Patrasová
AJ

Čakányová
M

Vrtný
EST

Kiral
D

Vrtný

ČJ

Kropáčková
PROJ

Holub
AJ
Leap
Středa
S

Holub
S

Holub
M

Vrtný
CH

Patrasová
F

Holub
AJ

Čakányová
S
Holub

Čtvrtek AJ

Gacek


Patrasová
M

Vrtný
D

Vrtný
CH

Patrasová

ČJ

Kropáčková
SZ

Holub

Pátek
AJ

Čakányová
F

Holub
Z

Holub
NJ

Pomahačová
EST

Pomahačová
EST

Pomahačová


Poslední změna : 02.09.2019

  povinné předměty
  zájmové předměty dítě automaticky navštěvuje zájmové předměty, pokud jej rodič neodhlásí