Cena školného

1.-9. třída

Školné zahrnuje

• realizaci výchovně- vzdělávacího procesu
  • učebnice, pracovní sešity, základní výtvarné pomůcky
  • zájmové hodiny
  • plaveckou výuku žáků základních škol
  • školní družinu
  • školní akce (divadlo, sportovní trénik, koncert, výtvarné tvoření atd.) ročně až do částky 2000,- Kč/dítě

Školné nezahrnuje

• mimoškolní kurzy či samostatné akce se hradí samostatně (např. pobyt na škole v přírodě, sportovní soustředění, příměstský tábor, lyžařský výcvik atp.). Rodina žáka je minimálně zatížena vedlejšími náklady.
  • náklady na stravování.

Sleva ze školného

• Métis – základní škola na základě směrnice ředitelky školy poskytuje rodičům slevu ze školného, pokud v Métis - základní škola studuje více než jedno dítě z rodiny. Slevu lze kombinovat i se sourozenci studujícími ve školce Métis – základní škola s.r.o. Sleva činí 20% ze školného pro každého mladšího sourozence.
  • Sleva je uplatnitelná na příslušný školní rok, kdy ve škole/školce studuje více než jedno dítě z rodiny a rodič řádně dle smlouvy platí školné v plné výši.

Školka, Métis - základní škola s.r.o., cena školného na školní rok 2018 - 2019

Počet navštěvovaných dnů v týdnucelodenní docházkadopolední docházka
Celý týden
5 dnů v týdnu
60 000 Kč40 000 Kč
4 dny v týdnu48 000 Kč32 000 Kč
3 dny v týdnu36 000 Kč24 000 Kč
2 dny v týdnu24 000 Kč16 000 Kč
1 den v týdnu12 000 Kč8 000 Kč
jednorázový vstup na jeden den400 KčN/A

Školné zahrnuje

• realizaci výchovně- vzdělávacího procesu
  • pracovní sešity, výtvarné pomůcky
  • zájmovou hodinu sportu

Školné nezahrnuje

• mimoškolní kurzy či samostatné akce se hradí samostatně (např. pobyt na škole v přírodě, sportovní soustředění, plavání, příměstský tábor atp.). Rodina žáka je minimálně zatížena vedlejšími náklady.
  • náklady na stravování.

Sleva ze školného

• Métis – základní škola s.r.o. poskytuje rodičům slevu ze školného, pokud ve školce Métis - základní škola s.r.o. studuje více než jedno dítě z rodiny. Slevu lze kombinovat i se sourozenci studujícími v Métis – základní škola. Sleva činí 20% ze školného pro každého mladšího sourozence.