Víkend plný zábavy | zsmetis.cz

Víkend plný zábavy

Páteční večer a sobotní dopoledne 22. - 23.3. 2024

Program se bude skládat z Nočního hlídání dětí s večerní hrou a programu " Dopoledne v kuchyni".

Přihlášení:

Přihlašujte své děti na mail veronika.patrasova@zsmetis.cz nejpozději do 21.3.2024, kde bez registrace vyplníte Příjmení a Jméno (v tomto pořadí) dítěte, zaškrtnete programy, kterých se Vaše dítě zúčastní, a dáte uložit. Pokud přihlašujete více dětí, je potřeba přihlásit každé z nich zvlášť. Z důvodu nákupu materiálu se nelze přihlásit po termínu. Nepřihlášení zájemci se nebudou moci programu zúčastnit.

Vedoucí programu:

Veronika Patrasová

Časový harmonogram:

Noční hlídání dětí

• Pátek od 17.00 hodin - Zahájení programu Noční hlídání
  • Sobota do 9.00 hodin - Ukončení programu Noční hlídání

Víkend plný zábavy

• 9.00 - 12.00 hodin - Dopolední program

Náplň programů:

Noční hlídání dětí: (kapacita: 30 míst)

Začátek je v pátek v 17.00 hodin. Pro děti bude připravena večerní zábavná hra "Willy Wonka v Métis" v režii žáků 6. třídy, večeře, pitný režim.

Nebudete si muset děti v pátek vyzvedávat ze školy, jen jim do školy ráno donesete spacák, karimatku, polštářek, plyšáka, hygienické potřeby, pyžamo, léky (pokud dítě nějaké pravidelně užívá).
Ráno děti dostanou snídani a v 9.00 hodin začíná dopolední program - děti si připraví něco sladkého k snědku. Děti, které nejdou na dopolední program, si vyzvedněte v sobotu v čase 8, 30 - 8, 45 hodin.

Dopolední: (kapacita: 25 míst)

Cena:

Programy pro děti:
Noční hlídání dětí: 450 Kč
Dopolední program: 450 Kč

Platba převodem
číslo účtu: 123-1186870227/0100
do popisu pro příjemce uveďte "Víkend a jméno dítěte"
Platbu proveďte nejpozději do 21.3.2024